Değerli paydaşlarımız,

1996 yılında küçük bir aile şirketi olarak başlayan yolculuğumuz, girişimcilik ruhumuz ve ilk günkü heyecanımızla çeyrek asırdır devam ediyor.

Türkiye’nin seçkin üreticilerinin ve iş ortaklarımızın bize olan güveni, ayrıca  çalışanlarımızın emeği ile faaliyetlerimizi “Yapısında Güven Var” sloganı ile istikrarla sürdürmekten onur duyuyoruz.

Satış ve dağıtımını yaptığımız üreticilerimizin ortak noktası olmayı hak ederek, yapısal, dijital ve operasyonel yatırımlarımıza hız kesmeden devam ediyor, onların bize olan inançlarını korumak adına var gücümüzle çalışıyoruz.

Vizyonumuz, “İnşaat ve yapı malzemeleri sektöründe, bulunduğumuz pazarlarda en çok tercih edilen satış ve dağıtım şirketlerinden birisi olmak.” Bu amaca, yüksek müşteri memnuniyeti ilkesiyle, kaliteli markaları müşterilerimizle zamanında ve sürdürülebilir şekilde buluşturarak ulaşacağız.

Sektörün çekirdeğinden gelen bir şirket olmamız nedeniyle iş ortaklarımızın yaşadığı zorlukları biliyor, onlara en iyi çözümler ile yaklaşmayı görev sayıyoruz.

Tercih edilen bir işveren markası olmak hedefiyle, insan kaynakları politikamızı evrensel kurallar dahilinde geliştiriyor, her geçen gün büyüyen seçkin ekibimizle hizmette fark yaratmaya devam ediyoruz.

Bizi biz yapan değerleri kurum kültürümüzde koruyarak, yüzünü geleceğe dönmüş bir yönetim anlayışı ile hedeflerimize emin adımlarla yürüyemeye devam edeceğiz.

Saygılarımızla

Genel Müdür
Engin YETİŞ

KataloglarE-Tahsilatiletişim