Fırat Boru Ankara

1972 yılında kurulan Fırat Plastik yüksek kaliteli ürünleri ve geniş ürün gamıyla Türkiye inşaat sektöründe lider firma haline gelmiştir. Yaptığı ciddi atılımlar ve yatırımlarda ihracatın yıldızı ünvanının hak eden Fırat Boru yarattığı geniş istihdam ve değerlerle ülke ekonomisine de büyük katkılar sunmaktadır.

Fırat, plastik hammaddelerden ürettiği ürünleriyle inşaat, otomotiv, medikal, tarım gibi sektörlerin ihtiyaçlarını karşılamakta, yüksek kalitedeki üretim potansiyeli ile de standartları yükseltmektedir.

İstanbul ve Ankara‘da bulunan yüksek üretim kapasitesine sahip fabrikaları Avrupa’nın en büyük 3 plastik üretim tesislerinden biri haline gelmiştir.

 

FIRAT

Triplex Boru ve Ek Parçaları

Hammadde olarak HDPE kullanılan Korige Borular aynı zamanda Koruge Boru olarak da isimlendirilir. Fırat Triplex Boru ve Ek Parçaları 100-1000 mm çapları arasında üretilip contalı birleştirme tekniği ile uygulanır. Kullanım alanları atık tahliyesi gereken her yer, yağmur suyu tahliyesi, drenaj suyu taşıma hatları olan Korige Triplex Borular bunlar dışında da altyapı ile ilgili bir çok alanda kullanılmaktadır.

Fırat Triplex Boru depremlere karşı dayanıklı olması için tasarlandığından, hem genel bir Fırat Boru kalitesine, hem de uluslararası üniversitelerden aldığı sağlamlık belgeleriyle de evrensel bir standarta sahiptir. Altyapı Boru denilince ilk akla gelen isim olan Fırat Boru Ankara ve Erzincan fabrikalarında bu ürünleri üretmektedir.

HDPE Korige Triplex Borular aynı zamanda Ankara depomuzda da siparişleriniz için gerekli miktarlarda sürekli hazır bulundurulmaktadır.

Fırat Triplex Boru Nerelerde Kullanılır?

  • Konut Atık Su Altyapı Sistemleri
  • Sanayi Atık Su Altyapı Sistemleri
  • Yağmur Suyu Tahliye Sistemleri
  • Toprak Suyu Drenaj Sistemleri
  • Kanalizasyon Sistemleri

Fırat Boru Kalite Belgelerine ulaşmak için lütfen aşağıdaki butonu tıklayınız

Fırat Boru Fiyat Listesi

Fırat Koruge Boru Fiyat Listesi, Fırat Boru Fiyat Listesi, Fırat Triplex Boru Fiyat Listesi, Fırat Tünel Tipi Boru Fiyat Listesi ve Su Borusu , Atık Su Borusu, Fırat Kompozit Boru, Fırat PPRC Boru fiyat listelerine erişmek için her ay güncellenen kataloğumuzu inceleyebilirsiniz.

Ayrıca, atık su borusu fiyatları, fırat boru listesi, fırat boru fiyatları, 100 lük pvc boru fiyatları, fırat 70 lik pimaş boru fiyatları, 70 lik boru fiyatları, pimaş boru fiyatı gibi bilgilere de kataloglarımızdan erişebilirsiniz.

KataloglarE-Tahsilatiletişim